گھر > دیگر زبانیں > مواد

КЛЕЙ

Aug 18, 2017

ВІДПОВІДНО ДО ВЖЕ СХВАЛЕНОГО КЛЕЙОВОГО МЕХАНІЗМУ МОЖЕ БУТИ НАСТУПНЕ: ① МЕХАНІЧНЕ ЗАМИКАННЯ ۔ ② ПОВЕРХНЕВА ЗВОЛОЖЕННЯ І АДСОРБЦІЯ ۔ ③ ІНТЕРФЕЙС ДИФУЗІЇ: В ОСНОВНОМУ ДЛЯ ЗВ ' ЯЗУВАННЯ ПОЛІМЕР ПОЛІМЕР МІЖ ۔ ④ КИСЛОТНО-ОСНОВНИЙ ЕФЕКТ، ЗАНАДТО СИЛЬНИЙ І ЗАНАДТО СЛАБКИЙ НЕ ОТРИМУЙТЕ ВИСОКОГО АДГЕЗИВУ ۔ ⑤ ХІМІЧНЕ СКЛЕЮВАННЯ ۔

У конкретному скріпленні «چاہتے ہیں چاہتے ہیں» - це не просто модель у своїй ролі، але в той же час може зіграти роль двох або навіть більше видів моделей ۔

ІСНУЮТЬ ТРИ ОСНОВНИХ ТИПИ ПОЛІІМІДНИХ КЛЕЇВ ЯК СПОЛУЧНІ РЕЧОВИНИ: МЕТАЛИ، НЕМЕТАЛІЧНІ ТА ПОЛІМЕРИ، ТАКІ ЯК ПОЛІІМІД ۔ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ГАРНОЇ АДГЕЗІЇ، КРІМ ВИБОРУ ВІДПОВІДНОГО КЛЕЮ، ОБРОБКА ПОВЕРХНІ ПІДКЛАДКИ ТЕЖ ДУЖЕ ВАЖЛИВА ۔ ПОЛІІМІДНА СТРУКТУРА З ДЕКІЛЬКОМА КАРБОНІЛЬНИМИ ГРУПАМИ І МАЄ СИЛЬНИЙ ЗАРЯДНИЙ ЕФЕКТ، ЩО ЦІ ФАКТОРИ СТАНОВЛЯТЬ ХОРОШІ УМОВИ ДЛЯ КЛЕЮ ۔ АЛЕ НАЙБІЛЬШ ЧАСТО ВИКОРИСТОВУВАНИЙ پمدا / اُدا НЕ Є ХОРОШИМ КЛЕЄМ ۔ ЦЕЙ ПОЛІІМІД НЕ ТІЛЬКИ З МІДДЮ، СКЛОМ І Т. Д. НЕ МОЖЕ БУТИ ГАРНИМ ЗВ 'ЯЗКОМ، ДИВНИМ، ОСКІЛЬКИ ВІН САМ НЕ МОЖЕ БУТИ ЗВ ' ЯЗАНИЙ ۔ ЯКЩО ПОЛІАМІДИ پمدا / اُدا ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ДО ПОЛІІМІДІВ ДЛЯ پمدا / اُدا ДЛЯ ПОДАЛЬШОЇ ІМІДАЦІЇ، ОТРИМАНУ ПЛІВКУ МОЖНА ЛЕГКО ЗНІМАТИ ۔